Колір і ваш одяг.

футбодкиТобі подобається саме цей колір, ця квітка, це дерево, а не інша? Так, так, це все дуже індивідуальне, особисте.

Однак природа є гармонія. Тому існують, так би мовити, закони поєднань барв. Звичайно, все це дуже умовно, проте кілька порад ми вам усе ж пропонуємо.

Блакитний — колір, який має найбільше прихильників як серед жінок, так і серед чоловіків, оскільки його відтінки розслабляють та заспокоюють. Срібні та мельхіорові прикраси більше пасують цьому кольору, ніж золото і жовті метали.

Рожевий, за твердженнями багатьох,— найжіночніший (може, тому, що з піни морської вродилася рожева Афродіта?). Усі його відтінки — від димчасто-рожевого до жовтогарячого — однаково подобаються як блондинкам, так і брюнеткам.

Зелений — колір надії, допомагає віпочити втомленим очам. Якщо ви маєте каштановий колір волосся, то намагайтесь придбати якусь річ бронзового кольору.

А от з бежевим радять бути дуже обережним. Багатьом він не тільки не пасує, а й позбавляє природних барв, і люди у вбранні бежевого кольору мають перевтомлений і хворобливий вигляд.

Нині дуже модний фіолетовий колір тому ми пропонуемо футболки на літо ось тут berrytex.com.ua купувати саме такі. Він пасує і світлошкірим, і смаглявим, але будьте обережні з ним увечері в приміщеннях з денним освітленням.

Чорний матовий колір дуже часто штучно «старить» людину й пригнічує психіку оточуючих (звичайно, якщо він переважає у вашому одязі). Тому щиро пасує він яскравим брюнеткам і блондинкам із гарним кольором обличчя. Водночас він вимагає яскравих прикрас і гарного макіяжу.

Бірюзові, гранатові кольори, а також деякі відтінки чорного (матово-бліді) часто при електричному світлі знебарвлюють обличчя, і людина виглядає значно гірше, ніж могла б за цих самих обставин, якби була одягненна в інший колір.

І нарешті — білий (білизна). Це символ чистоти. Білі, легкі речі милують око, коли вони контрастують із загаром. (Проте людям з блідим обличчям біле вбранням може надати погану послугу). і все ж білі комірці, білі краватки роблять обличчя світлішим.

Отже, кожна і кожен з вас виберуть для себе улюбленні кольори та їхні поєднання, які сьогодні не обмежені ніяким табу (тобто зелений з рожевим — «фі, негарно, несмак!» — це з молодого Чехова). Але пам’ятайте, що навіть модні кольори пасують не кожному і треба, аби колір допомагав вам виділятися, а не знебарвлювати себе.

Радимо почитати:

Ідеальні плаття, для дівчини.... Плаття є найбільш важливою частиною будь-якого жіночого гардеробу. Це допомагає створити враження, однієї людини на іншу своєю зовнішністю і виділитис...
Мода, одяг, нижня білизна, роздуми.... Мода - це коли ви прекрасно виглядаєте, коли ви одягнені в гарний одяг, тоді ви і впевненіше стаєте також. Це також справедливо для чоловіків і для жі...
Де українці купують одяг? Для будь-якого індивідуума придбання одягу - це щось особливе. На це впливають характерні якості людини, його звички і уподобання, наявність або відсу...
Американський одяг Hollister. Ви любите, щоб у вашій шафі був американський одяг, а Китай вже набрид? Якщо так, то ви напевно полюбите бренд Hollister. Його популярність можна в ос...