Колір і ваш одяг.

футбодкиТобі подобається саме цей колір, ця квітка, це дерево, а не інша? Так, так, це все дуже індивідуальне, особисте.

Однак природа є гармонія. Тому існують, так би мовити, закони поєднань барв. Звичайно, все це дуже умовно, проте кілька порад ми вам усе ж пропонуємо.

Блакитний — колір, який має найбільше прихильників як серед жінок, так і серед чоловіків, оскільки його відтінки розслабляють та заспокоюють. Срібні та мельхіорові прикраси більше пасують цьому кольору, ніж золото і жовті метали.

Рожевий, за твердженнями багатьох,— найжіночніший (може, тому, що з піни морської вродилася рожева Афродіта?). Усі його відтінки — від димчасто-рожевого до жовтогарячого — однаково подобаються як блондинкам, так і брюнеткам.

Зелений — колір надії, допомагає віпочити втомленим очам. Якщо ви маєте каштановий колір волосся, то намагайтесь придбати якусь річ бронзового кольору.

А от з бежевим радять бути дуже обережним. Багатьом він не тільки не пасує, а й позбавляє природних барв, і люди у вбранні бежевого кольору мають перевтомлений і хворобливий вигляд.

Нині дуже модний фіолетовий колір тому ми пропонуемо футболки на літо ось тут berrytex.com.ua купувати саме такі. Він пасує і світлошкірим, і смаглявим, але будьте обережні з ним увечері в приміщеннях з денним освітленням.

Чорний матовий колір дуже часто штучно «старить» людину й пригнічує психіку оточуючих (звичайно, якщо він переважає у вашому одязі). Тому щиро пасує він яскравим брюнеткам і блондинкам із гарним кольором обличчя. Водночас він вимагає яскравих прикрас і гарного макіяжу.

Бірюзові, гранатові кольори, а також деякі відтінки чорного (матово-бліді) часто при електричному світлі знебарвлюють обличчя, і людина виглядає значно гірше, ніж могла б за цих самих обставин, якби була одягненна в інший колір.

І нарешті — білий (білизна). Це символ чистоти. Білі, легкі речі милують око, коли вони контрастують із загаром. (Проте людям з блідим обличчям біле вбранням може надати погану послугу). і все ж білі комірці, білі краватки роблять обличчя світлішим.

Отже, кожна і кожен з вас виберуть для себе улюбленні кольори та їхні поєднання, які сьогодні не обмежені ніяким табу (тобто зелений з рожевим — «фі, негарно, несмак!» — це з молодого Чехова). Але пам’ятайте, що навіть модні кольори пасують не кожному і треба, аби колір допомагав вам виділятися, а не знебарвлювати себе.

Радимо почитати:

Купити одяг, купити взутя в інтернеті.... В теперішній момент закупівля товарів за допомогою інтернету дуже швидкими темпами розвивається. Велике число відвідувачів инета хочуть виробляти поку...
Діловий одяг чоловіка. По одягу зустрічають, ви напевно, це чули вже. Важко буває вирішити, що надіти на роботу, якщо люди не знають основних вимог до ділового костюму. Ваш ...
Де українці купують одяг? Для будь-якого індивідуума придбання одягу - це щось особливе. На це впливають характерні якості людини, його звички і уподобання, наявність або відсу...
Джинси в стилі ретро. Джинси в стилі ретро. Йти в ногу з модою сьогоднішніх тенденцій не є простим завданням . Навпаки , це вимагає часу , енергії і дослідження. Проте , є ...