Луговий мед для смачних тортів і солодощів.

медЛуговий мед збирається з нектару квітів. шо ростуть на лузі. Це: конюшина, кульбаба, шавлія, люцерна і т.д. Мед, той хороший, який збирається на луках знаходяться в екологічно чистих зонах, які знаходяться в сотнях кілометрів від населених пунктів і промислових підприємств. Тому якість його, набагато вище, ніж у того, який збирається поблизу від населених пунктів, що виключає попадання в продукт шкідливих речовин – продуктів людської діяльності (наприклад, важкі метали).

Колір лугового меду може коливатися від світло-жовтого до коричневого. Це залежить від того, з яких квітів було зібрано більше нектару. Луговий мед має дуже приємний смак, аромат і володіє високими лікувальними і поживними властивостями, ось чому його так часто використовують в кулінарії, а зокрема у випічці тортів.

Солодощі, особливо тортики, обожнюють все, а для їх випікання нема кращого чим італійська кухона техніка smeg. І, щоб поласувати ними зовсім не обов’язково засукав рукава місити тісто, тому, що в наш час можна його просто приготувати дякуючи техніці. Творіння красивого кулінарного шедевра, це завжди кропітка праця, ось чому ласий, унікальний торт на натуральних інгредієнтах може дарувати позитивні емоції і привнести в життя трохи більше щастя і так іноді відсутнього свята, як говориться: – З смачним тортом життя хороше!

За допомогою такого продукту можна зміцнити свій організм і підвищити імунітет, та й життя здасться набагато яскравіше.

Серед справжніх цінителів, луговий мед особливо популярний як і торти з його використанням. У його складі багато квіткового пилку, який надає незвичайний і приємний смак. Дана особливість і посприяла введенню лугового меду в наш асортимент. Так як квітковий пилок є дуже корисним продуктом бджільництва, його зміст підвищує поживну та біологічну цінність виробленого нами продукту.

Радимо почитати:

Цветочный мед. Цветочный мед. «Цветочный мед» - название этого продукта говорит само за себя. Этот сорт меда производится пчелами из нектара большого количества р...