Поради щодо вибору кабелів.

електрокабельСтворення будь-якого роду компромісу з вибору силових і контрольних кабелів завжди слід уникати, оскільки це може призвести до серйозних ризиків безпеки. Найчастіше силові кабелі використовуються для передачі електроенергії, вони можуть бути заховані під землею, або розташовані над головою. Вони використовуються для інструментів, портативних пристроїв і машин. У конструкції, вони складаються з двох електричних провідників, з’єднаних разом під оболонкою.Кабелі управління, з іншого боку, також використовуються як сполучні кабелів для вимірювання, керування і регулювання промислових установок. Силові та контрольні кабелі найчастіше використовуються в розподільних мережах в промисловості, шахт та інших підприємств електроенергетики, так само існують кабелі для зв’язку, головне, щоб вони відповідали всім сертифікатам.

Фактори, які характеризують кабелі між собою, а саме це:

Кількість напруги, що вони дозволяють провести.
Здатність навантаження кабелів і кількість енергії яку вони передають.
Електричний опір.
Термальна напруга.
Механічне напруження.
Хімічна стійкість.

Тепер, перш ніж купувати будь кабель, необхідно враховувати подібні фактори, або краще порадитись з професійним електриком як ось тут http://bydyj.in.ua/ . Деякі з важливих моментів, які слід враховувати, так же перераховані внизу.

Поради щодо купівлі кабелів.

Довіра – перед покупкою силових і контрольних кабелів від виробника, необхідно переконатися, що виробник є надійним і має хорошу репутацію в галузі.

Клас напруги – для того, щоб гарантувати, що продуктивність має кращий клас, треба вибрати кабелі, які мають високу стійкість до хімічних речовин і високо міцні на розтяг. Крім того, перевірте кабелі наскільки вони стійкі в вологому середовищі, хороші кабелі працюють добре в сухому і мокрому середовищі.

Міжнародний стандартний знак – міжнародний стандарт знак визначає якість кабелів і гарантує, що вони були зроблені у відповідності з усіма стандартами безпеки та пожежної безпеки. Переконайтеся, що кабелі, придбані є безпечними для використання.