Як не забути про велику силу спорту!

фітнес тренажериІноземців на столичних вулицях завжди було видно за версту. Підтягнуті фігури і дихаючі здоров’ям особи змушували просту людину згадати про зайві кілограми та задишки. Їх квітучий вигляд приписували чудо-вітамінам і безтурботним життям, забуваючи про головне – велику силу спорту. Для нас же спорт починався, а часом і закінчувався заряднкою.

Кілька років тому новітні спортивні технології добралися і до України та Росії. У києві та Москві з’явилися ультрасучасні фітнес-центри – із закордонним обладнанням, басейнами та іншими досягненнями цивілізації, а також появилося спортивне харчування як ось тут www.fitnessbar.ru . Але ділова людина, як правило, обмежена у часі. Так що ж, забути про мрію? Не варто. Ми радимо придбати домашні тренажери від простого як лава для жиму лежачи до високотехнологічних, як наприклад бігова доріжка.

Лідируюче положення на ринку домашніх тренажерів займають 4 всесвітньо відомі фірми. KETTLER – для багатьох вже стала синонімом слова «тренажер»; TORNEO, що випускає доступне та дуже якісне обладнання; ICON Health & Fitness – автор воістину революційних нововведень; LIFE FITNESS, що випускає дорогу і високотехнологічну продукцію, яку справедливо називають «мерседесами» у світі тренажерів.

Сьогодні в достатку тренажерів, представлених на відчизняному ринку, не дивно загубитися. Тому до подібної покупки треба грунтовно підготуватися, і в першу чергу вирішити, яку мету ми збираємося досягти: просто схуднути або підкачати цілком певну групу м’язів.

Радимо почитати:

Мрія – гарне волосся ! Всі жінки люблять бути стильними і красивими. Більшість з них навіть згодні витрачати заради цього багато грошей. Аналогічно волосся та їх стан , це т...
5 порад вічної молодості. Вічна молодість - мрія кожної жінки. Вона була і є актуальна багато століть. Невже ця мрія нездійсненна? Чи є надія на вічну молодість? Як прави...