Безсумнівна перевага «розумних будинків»!

розумний будинокЯк стверджують розробники, перше і безперечне достоїнство «розумних будинків» – неабияка економія енергоресурсів.

Належна комп’ютерна програма впорядкує роботу всіх джерел енергії і буде її економно використовувати. Коротше, ні кіловата даремно! До того ж якщо у вашу відсутність лопне водопровід, то сусідів ви не заллєте: автоматика відключить воду і просигналізує в диспетчерську. Під таким же невсипущим контролем буде газ, батареї центрального опалення, електрика, можливі загоряння навіть передбачувані будуть злодії, але якщо Ви вже хочете придбати прикрасну квартиру то Вам варто відвідати r-building.com.ua/kvartiry-v-buche квартири від забудовника в Бучі, чикають на Вас.

Крім таких необхідних програм, існують інші, що створюють додатковому комфорту. Допустимо, якщо комп’ютеру велено наповнити ванну водою в певний час, а ви цією можливістю два-три рази не скористалися, «розумний дім» припинить наливати воду до особливого розпорядження. Запатентована і інша технологічна «фенька». Вона називається «будинок дворецького». Віртуального мажордома звуть наприклад Беррімор, і він може розмовляти. Приміром, на запитання господаря «А що у нас сьогодні на сніданок?» Навчіть його відповідати: «Вівсянка, сер!» Дворецького дозволено вилаяти, розтоптати морально або просто зірвати на ньому зло без особливої ​​причини.

За допомогою додаткових програм ви зможете під настрій висвітлити своє житло або автоматично регулювати температуру. Щоб зробити будинок «розумним», досить закласти в стіни дроти (їх маскують під час будівництва) – «нервову систему», до якої потім підключити «мізки» (комп’ютер, різні процесори), «органи чуття» (сенсори, датчики, відеокамери) і «руки» (виконавчі пристрої). Але все це повною мірою запрацює, коли «розумний дім» вступить у вищу стадію розвитку-вийде в Інтернет. Чи буде він ночами відвідувати порнушні сайти і що буде для нього порнушкою, доживемо – дізнаємося. Як і дізнаємося, які загрожують неприємності …