Копаємо колодязь на дачі.

скажинаЯкщо вам потрібна чиста вода на вашій ділянці – бездоганним рішенням буде зробити невеликий колодязь. Бажано довірити це фахівцям, тому що створення колодязя – справа не з легких

Кожному може здатися що простий працівник зможе викопати колодязь правильно. На даний момент саме фахівці знають всі нюанси, які з’являються при створенні колодязя.

Фахівці радять ставити колодязь подалі від річок. Ні в якому разі не варто встановлювати колодязі на схилах і пагорбах. Близько з септиком, також, не варто встановлювати ваш колодязь. і треба не забувати, де такі споруди стоять на ділянці ваших сусідів.

Всі перевірені компанії зможуть зробити колодязь в будь-який час року. Знавці не радять ставити колодязі тільки під час збільшення паводкових вод, через складнощі з підрахунками потрібної глибини. Наприклад звернувшись до компанії “Аквабур” яка також пропонує буріння свердловин на воду, Ви отримаєте дійсно якісну воду для своєго будинку. З цінами на буріння сведловин можна ознайомитись от тут http://akvabur.com.ua/prices.html. В порівнянні з копанням колодязів буріння свердловин дає смогу отримати воду для хозяйства з більших глибин, а це означає що вода буде більш якісною і чистішою. Тобто, тільки фахівці знають як правильно і швидко викопати колодязь, чи влаштувати буріння свердловини. Тоді не з’явиться поширених проблем і заощадите час.

Перед початком зведення колодязя, варто нормально підготуватися. Спочатку, здійснюється пробне буріння і обробляються отримані результати. Після, з’ясовується розташування водоносного шару і там починають копати криницю. Тому для того, щоб ваш колодязь будувався правильно – необхідні подібні дослідження.

Зазвичай, колодязі можуть створюватися двома способами – закритим і відкритим. Відкритий – це прийом, коли особливі кільця виконані з бетону, встановлюються після того, як викопується свердловина, для цього може знадобиться оренда автокрана. Кладуть їх один за одним, в розвитку всієї роботи шви закладають спеціальними засобами.

Закритий спосіб – коли спеціальні кільця при свердловині вставляють відразу, а після йде процес обробки швів. Подібний метод застосовується в таких місцях, де є підземні пливуни, що залягають на різних глибинах. Якщо вони є, колодязь швидше за все буде працювати погано.

Крім самої установки колодязя, радимо додатково поставити потрібні згодом споруди – козирки, будиночки, навіси.

Колодязі будуть вельми до речі на ділянках, в яких немає централізованого водопостачання. Там він знадобиться для всіх потреб, для яких потрібна чиста, а також смачна вода.