Мода і Оздоблення квартири.

Мода і Оздоблення квартири.Напередодні нового року хочеться знати, які кольори в інтер’єрі будуть модними і на які види обробки потрібно орієнтуватися, щоб йти в ногу з часом. Останнім часом дизайнери зі світовою популярністю тримають курс на індивідуальність і використання екологічно чистих матеріалів.

Минулі недавно в декількох європейських країнах міжнародні виставки підтвердили це ще раз.
Невеликий ажіотаж в загальну гармонію схожих поглядів вніс король модних відтінків Benjamin Moore. З його подачі фаворитом нового року стане білий колір, який зазвичай використовувався для фону. Однак не варто забувати, що замовляючи малярні роботи білий колір має безліч відтінків, з якими можна експериментувати, з тому треба точно визначитися з його відтінком. Важливо це прийняти до уваги, вибираючи меблы для дому, напрклад лоя ваної підійте булий комод з пластику як ось тут – https://dla-doma.com.ua/63-komody, пластик стійкий до вологи і набагато довше прослужить чим меблі з дерева чи тирсоплити.

І так розглянемо популярні матеріали для декорування стін.

Кераміка.

Плитка і мозаїка – чудові представники екологічної настінної обробки, актуальності яких можна позаздрити. У новому році законодавці дизайнерської моди знову пропонують використовувати ці матеріали для створення ексклюзивних інтер’єрів. Що стосується текстури, в тренді камінь, дерево і глянець.

Цифрові фотошпалери і фотографії.

Зображення тварин, рослин, пейзажі – ідеальне рішення для декорування стін в новому сезоні. Сучасні цифрові технології дозволяють створювати розкішні шпалери і масштабні фотографії. З їх допомогою можна вигідно обіграти простір, створити ілюзію присутності представників тваринного світу в приміщенні. Головне правило при використанні такого декору – міра. Варто переборщити – і концепція буде зіпсована.

Радимо почитати:

Квартири в оренду краще готелю.... Готелі не єдиний вибір житла під час подорожі по історичних місцях України. Квартири в оренду є розумним вибором, особливо якщо ви плануєте зупинитися...