Рекомендації для самостійного чищення каналізаційних труб.

сантехнікаПеред тим як прочистити каналізаційні труби, слід запастися такими пристроями, як йорж або сантехнічний трос. Можна скористатися механічним способом, щоб почистити каналізацію, що додатково потребуватиме наявності вантуза і дроту. При наявності неглибоких засмічень вирішити проблему допоможе йорж. За допомогою різких натискань цим пристосуванням можна усунути маси, що накопичилися.

Також підійде для очистки труб підійде вантуз. Отвір зливу закривають і набирають воду, щоб прочищення каналізації пройшло ефективніше, приставляють пристосування до місця зливу. Але для того щоб, ефективніше боротися з забиттям труб, варто використовувати якістну сантехніку також, до прикладу можна взяти сантехніку швейцарської компанії Geberit, придбати яку можна, ось тут – http://alar.com.ua, данна компанія стала першим виробником, який пропонує комплексне технічне рішення для монтажу підвісної сантехніки з урахуванням особливостей вітчизняних санвузлів.

Якщо Ви вирішили використовувати трос або дріт, то попередньо слід надіти рукавички. Перед тим як прочистити каналізацію, вставивши в трубу інструмент, слід розібрати сифон під раковиною.

Прочищають труби, прокручуючи в них трос або дріт. Інструмент постійно потихеньку просувають вперед.

Здійснюючи прочищення труб, слід дотримуватися таких рекомендацій:

1. Простежити за тим, щоб кожух для прочищення було виготовлено промисловим способом і призначене тільки для цієї мети.
2. Категорично не можна вливати в каналізацію концентровану кислоту або гас, що здатні завдати шкоди каналізації в цілому. Це не дасть ефективний результат, особливо якщо встановлені труби з пластика.
3. Не рекомендується застосування одночасно декількох засобів, так як ті компоненти, що входять до їх складу, здатні вступати в реакцію і принести результати, які є прямо протилежними на відміну від очікуваних.
4. Необхідно завжди дуже ретельно вивчати інструкцію перед використанням хімічних препаратів для очищення каналізаційних труб.
5. Потрібне регулярне проведення промивок труб для профілактики засмічень.

Всі ці рекомендації дозволять утримувати труби в квартирі або будинку в ідеальному порядку.