Постільна білизна та догляд за ним!

постельное бельеНайдешевша і практична з тканин для постільної білизни – це ситець, він не вимагає особливого догляду, але швидко втрачає свій колір і стоншується, не любить частих прань.

Махровий бавовняний трикотаж, це білизна ніжна м’яка, що не прасується і розтягується, взимку відмінно зігріває, не погано стирається, але мінус в тому, що довго сохне, для цієї білизни рекомендована сушильна машина.

Для цінителів міцної зносостійкої білизни можна запропонувати бязь, адже тільки вона може використовуватися роками і не міняти при цьому малюнок, але при цьому є один не приємний момент вона трохи жорсткіше ситцевих, але для всіх текстильних речей потрібні хороша побутова хімія для прання, яку можна купити на сайті https://qpp.com.ua/. Великий вибір дезінфікуючих засобів, чистящих та пральних засобів.

Легкий прозорий батист, який струмує по білизні досить міцний не дивлячись на свою легкість. Але після 20 прань нитки батисту збираються в пральні машині, від чого тканина починає просвічуватися. Батист тому використовується в дорогих спальних комплектах, які не використовуються щодня.

Сатин або єгипетський хлопок виглядає просто розкішно схожий на гладкий шовк. І чим більше скручена нитка подвійного плетіння тим більше блиску і сяйва від тканини. Досить довговічна і надійна тканина, що пропускає повітря і не змінюється при великій кількості прань. Єдине, що тканина після великої кількості прань тьмяніє і ціна в порівнянні з іншими тканинами з бавовни на багато дорожче.

Тепла м’яка фланель найбільш підійде і зігріє в холодні, морозні і зимові вечори. Єдиний недолік при частому використанні, це покриття постільної білизни покривається катишкамі, а й втрачає свій привабливий первісний вигляд.

Радимо почитати:

Побутова хімія або як правильно користуватися побу... Щороку нові екологічні норми у виробництві побутової хімії створюються по всьому світу. Ми сподіваємося, що виробники правильно обробляють ці спочатку...
Засоби для прання. Велика кількість пральних порошків від різних виробників зараз ви зможете відшукати на полицях з побутовою хімією в будь-якому місці її продажу. Засоб...
Побутова хімія для дітей або поради захисту дитини... Як будь-який батько чи мати ви хочете для вашої дитини безпечного і здорового середовища проживання. У той час як немовлята розвиваються, зміцнюється ...
Якісні комплекти постільної білизни від компанії &... Білизна для ліжка - є те , без чого не може обходиться жоден наш сучасник . Якщо ви прийняли рішення придбати комплект постільної білизни , то підійти...