Дикий камінь: особливості виробництва.

декоративний каміньПриродний камінь здавна використовується як обробний і будівельний матеріал з унікальними здібностями. Природно, з року в рік каменю запаси виснажуються. Крім цього в сучасному світі, коли люди прагнуть максимально полегшити вагу конструкцій і роботи з їх будівництва, відчувається брак легкого, простого у виробництві і монтажі матеріалу.

Приблизно 30 років тому з’явився такий матеріал як штучний декоративний камінь, який також називають облицювальною декоративним або диким каменем.

Незважаючи на те, що камінь молодий, завдяки унікальним якостям його називають ідеальним каменем. Для виготовлення дикого каменю використовується бетон, так як і для тротуарної плитки майстри легко те і інше встановлюють. Як відомо, цей матеріал по міцності значно перевершує природний матеріал. Крім бетону додаються інші складові, які допомагають полегшити вагу матеріалу, надати йому необхідний колір (поєднання кольорів) і текстуру. Не дивлячись на всі вище перераховані переваги його екологічність спірна в порівнянні з природним каменем, що стосується ціни на такий камінь то і тут вона буває в рази вище натурального каменю або перебувати на тому ж рівні, з цього все ж краще звертати увагу своє на покупку природного каменю від виробника, ціни на камінь так само варто звіряти перед кінцевим вибором.

Завдяки унікальному процесу виробництва усуваються всі недоліки натурального каменю (висока ціна і ваговитість), а гідності залишаються (міцність, широка колірна гамма і приваблива текстура). Штучний камінь відрізняється від натурального матеріалу тільки ціною, яка стає набагато нижче. Непрофесіонал навряд чи помітить відмінності між справжнім і імітацією.

Радимо почитати:

Як відремонтувати свій нудний будинок? Поради від ... Чи плануєте відремонтувати свій нудний будинок? Якщо так, то є одна річ, яку ви повинні мати на увазі, тобто, дати рівне значення фасаду та прилеглі т...